Beżowy płaszcz, klasyczna czarna marynarka, eleganckie cygaretki. Myślę, że przyznacie mi rację jeśli stwierdzę, że powinny się znaleść w szafie każdej z nas. Niezależnie jaki jest nasz styl i charakter pracy jaką wykonujemy to klasyczne ubrania po prostu przydają się w naszym codziennym życiu a niekiedy uratują sytuację przy wyborze stroju na rodzinny obiad.

Do klasycznych zestawów i minimalistycznej palety barw musiałam dojrzeć. W moim życiu przechodziłam przez na prawdę wiele modowych etapów. Niekiedy były to eksperymenty mniej lub bardziej udane. Pojawił się sportowy styl i odrobina kiczu. Był również czas, że moim ulubionym kolorem był róż, z którym się nie rozstawałam. Przyznam, że kiedyś nosiłam o wiele więcej kolorów niż obecnie, co również bywało dla mnie zgubne.

Od czasów nastolatki przeszłam na prawdę długą drogę aby odnaleźć to w czym teraz czuję się dobrze i to co do mnie pasuje. Przez te wszystkie lata w modzie działo się wiele i na przestrzeni czasu muszę przyznać, że przewinęło się mnustwo trendów, które się nam podobały. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że umiar i klasyka świecą swoje triumfy już od kilku dobrych sezonów. Coraz więcej z nas zaczyna doceniać minimalizm w modzie. I absolutnie nie neguję w tym miejscu podążania za trendami bo sama to robię. Staram się jednak aby wybierać te uniwersale i te, które będą do mnie pasować. Jeśli nie czuję się w czym dobrze to z pewnością nie skuszę się na daną rzecz tylko dlatego, że dany trend przewija się w kolorowych czasopismach.

Choć sama lubię czasem odrobinę eksperymentów z modą to klasyka zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu. Dziś zdecydowałam się na beżowy płaszcz o nieco luźniejszym i sportowym kroju. Choć zakup tego klasycznego mam dopiero przed sobą, to wiem że po tę wersję będę sięgać równie często. Bazą dzisiejszego zestawu był oczywiście czarny total look. Zdecydowałam się jedynie na loafery w zwierzęcy wzór, który były elementem przykuwającym wzrok. Jak podoba się Wam dzisiejszy klasyczny zestaw?

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

beżowy płaszcz

Beżowy płaszcz – Zara (znajdziecie go tutaj, podobny tutaj i tutaj)

Golf – Mango

Jeansy – Zara

Torebka – Zara (podobna tutaj i tutaj)

Naszyjnik – Wish Bone

Loafersy – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });