Założę się, że część z Was ma swoje ulubione kolory, po które chętniej sięga w konkretne pory roku. Najprostszym przykłdem będą tutaj barwy. Jasne i pastelowe odcienie wybieramy w ciepłe miesiące, ciemne zaś dominują w naszych szafach jesienią i zimą. Czy znaczy to zatem, że z niektórych kolorów musimy rezygnować tylko ze względu na pogodę za naszymi oknami? Czy biały kolor zarezerwowany jest jedynie na cieplejsze miesiące? Nigdy nie byłam zwolenniczką zamykania się ściśle w pewnych ramach. Mam swoją paletę po którą sięgam cały rok.

Biała marynarka idealnie pasowała do moich letnich stylizacji. Kolor pięknie podkreślał opaleniznę i dodawał blasku i świeżości. Ze smutkiem wiec spoglądałam na nią kiedy w końcu przyszedł czas na schowanie wszystkich letnich rzeczy na dno szafy. Nie chciałabym przecież rezygnować z niej tylko dlatego, że skończyło się lato i sezon na wszechobecną biel, która notabene była jednym z mocniejszych trendów tego lata. Korzystając jeszcze z tak ciepłych dni, którymi obdarowała nas jesienna aura postanowiłam skorzystać z okazji zanim rozsadek każe mi sięgać wyłącznie po ciepłe swetry. W dzisiejszym looku pojawiają się również jesienne akcenty. Postawiłam na kolorystykę beży i brązów. W zestawie nie mogło zabraknąć również najmodniejszego wzoru jesieni dlatego zdecydowałam się dobrać loafersy w zwierzęcy wzór (jeśli przegapiliście wpis z trendem w zwierzęcy deseń to odsyłam Was tutaj). Całość idealnie rozjaśniła moja biała marynarka.

Pomimo iż nie wyobrażam sobie swojej jesiennej szafy bez beży i szarości to nie chciałabym rezerwować tych kolorów wyłącznie na chłodniejsze miesiące. Przyznaje, że jest coś w ich noszeniu o tej porze roku. Zdecydowanie chętniej sięgam teraz właśnie po nie i noszę je z przyjemnością. Dajcie znać jak to jest w Waszym przypadku. Macie kolory zarezerwowane na konkretny sezon czy może cały rok sięgajcie po te, w których czujecie się najlepiej?

biała marynarka

biała marynarka

biała marynarka

biała marynarka

biała marynarka

biała marynarka

biała marynarka

biała marynarka

biała marynarka

Biała marynarka – Zara (jeśli szukacie ciekawych modeli koniecznie zobaczcie tenten i ten)

Jeansy – H&M

T- shirt – Zara

Pasek – H&M

Loafersy – Zara (znajdziecie je tutaj)

Torebka – Zara (sprzed kilku sezonów)

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });