Choć bikini zostało zaprojektowane już przeszło siedemdziesiąt lat temu to nadal jest najchętniej wybieranym przez nas strojem kąpielowym. Zdecydowanie sprawdzi się u tych z Nas, które większość plażowania spędzają na kąpielach słonecznych. Bikini zagwarantuje nam idealną opaleniznę ;). Pięknie podkreśli smukłą sylwetkę i wyeksponuje naszą talię.

Choć bikini z założenia dedykowane było szczupłym kobietom to od czasów jego powstania jego krój zdecydowanie ewoluował. Do naszego stroju bez problemu możemy dobrać dół z wyższym stanem czy mocnej zabudowane miseczki biustonosza. Dzięki tym prostym trikom każda z Nas znajdzie swój idealny komplet.

Jakie bikini wybrać? W modzie plażowej również króluje minimalizm. Stawiajmy na stonowane i uniwersalne kolory i proste kroje. Jeśli marzy nam się wakacyjny wzór nie przesadzajmy z ilością kolorów. Klasyczny model z łatwością zestawimy z plażową sukienką czy narzutką. Przygotowałam dla Was kilka propozycji, które mogłyby Was zainteresować. Jeśli jednak poszukujecie stroju jednoczęściowego koniecznie zobaczcie ten wpis :).

bikini

1.Moies 259zł159zł / 2. H&M 59,99zł i 49,99zł / 3. H&M 59,99zł i 39,99zł / 4. H&M 69,99zł i 59,99zł / 5. Calzedonia 149,90zł69,90zł / 6. Seafolly 149,50zł171,75zł / 7. Kapp Ahll 89,99zł i 49,99zł

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });