Moda na biżuterię z perłami pojawiła się już na początku zeszłego sezonu. Początkowo były to głównie delikatne kolczyki i naszyjniki. Bardzo zachowawcza i prawie niezauważalna biżuteria była idealna na codzień czy na rodzinne uroczystości. W przeciągu kilku miesięcy moda na perły przybrała jednak na sile.

Z pewnością kojarzycie rzucające się w oczy wsuwki i spinki przyozdobione właśnie perłami. Wpinane jedna pod drugą i koniecznie większych rozmiarów. Dodatki do włosów z perłami królowały w modzie ulicznej i podczas tygodnia mody. To z pewnością jeden z tych trendów, na punkcie którego oszalał prawie każdy. Choć tego typu spinki są obecnie bardzo modne to i tak na próżno szukać ich wśród sklepowych półek. Wybór jest zaskakująco mały a cena często przyprawia o zawrót głowy. Jeśli poszukujecie spinek i wsuwki z perłami koniecznie sprawdźcie ofertę kajo jewels. Znajdziecie tam mnóstwo pięknych modeli ;).

Dziś postanowiłam skupić się jednak nie tylko na ozdobach do włosów. Wśród moich propozycji znajdziecie dodatki, na które sama chętnie bym się skusiła. Dajcie znać, które najbardziej przypadły Wam do gustu.

z perłami

1. Kajo 59zł / 2. Parfois 19,90zł / 3. H&M 19,99zł / 4. Massimo Dutti 99zł / 5. Lunamood 165zł / 6. Mango 59,90zł / 7. Zara 49,90zł / 8. Bershka 24,90zł / 9. Kajo 29,90zł

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });