Zestawy total look to dla mnie kwintesencja stylu i elegancji. Połączenie kolorów czerni to chyba najbardziej popularny i najbezpieczniejszy zestaw na jaki warto się zdecydować. Idealny na chłodne miesiące, które dopiero przed nami. Ja jednak chętnie sięgam po niego również wiosną i latem. Stawiam wtedy na dobrej jakości materiały, które nie są tak problematyczne przy wysokich temperaturach. Elegancki i ponadczasowy czarny total look to dla mnie świetne rozwiązanie kiedy brakuje mi czasu na wybór codziennego zestawu. Nie znaczy to jednak, że taki zestaw to tylko propozycja „awaryjna”. Z przyjemnością założyłabym go na wieczorne spotkanie czy kolację. Niektórzy mogą twierdzić, że czerń w takim wydaniu będzie po prostu nudna. Ja uważam, że ma w sobie coś wyjątkowego i będzie pasować każdemu.

Uwielbiam luźne, wygodne fasony. Do mojego czarnego total look wybrałam szerszą sukienkę z długim rękawem. Zdecydowałam się jednak dobrać do niej pleciony pasek aby delikatnie podkreślić talię. Prostą i kobiecą stylizację postanowiłam przełamać nieco dodatkami. Po sezonowych porządkach udało mi się odkopać ciężkie workery, które nosiłam głównie w okresie zimowym. Moim zdaniem świetnie uzupełniły cała stylizację i dodały jej charakteru. Do mojego czarnego looku dobrałam prostą, niedużą torebkę ze srebrnymi elementami. Udało mi się stworzyć prosty, klasyczne zestaw, który dzięki dodatkom prezentuje się efektownie.

Mam wrażenie, że jeszcze kilka lat temu zdecydowanie rzadziej decydowałyśmy się na total look. Zazwyczaj do jednokolorowej bazy dobierałyśmy kilka kontrastowych elementów w mocnych kolorach. Teraz czerń od stup do głów doczekała się na prawdę ogromnej rzeszy wielbicielek. Zestawiając ze sobą różne materiały, faktury, fasony i odcienie jednego koloru nożna stworzyć interesujący i nietuzinkowy zestaw. Zabawa kontrastami sprawi, że nasza stylizacja będzie oryginalna. Pamietajmy również o zestawach na tak zwaną cebulkę. Fashionistki wręcz uwielbiają czerń w wydaniu total look i absolutnie nie wyglądają w niej nudno. A Wy co sądzicie o czarnym total looku?

total look

total look

total look

total look

total look

total look

total look

Sukienka – Zara (podobną znajdziecie tutaj i tutaj)

Workery – Zara (podobne tutaj, inne modele godne uwagi znajdziecie tutaj i tutaj)

Pasek – H&M

Okulary – Pull&Bear

Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });