Doskonale wiecie już, że uwielbiam bufiaste rękawy. Ten zeszłoroczny trend skradł moje serce i nieustannie towarzyszy mi od tamtego czasu. W tym roku bufki nadal przyciągają spojrzenia i pozostają w modzie. Są niesłychanie kobiece i kradną całą uwagę. Oryginalne rękawy królują wśród tegorocznych trendów i dodają fantazji każdej naszej stylizacji. Jeśli spytałybyście mnie, po który z trendów sięgałabym z zamkniętymi oczami to z pewnością byłyby to bufiaste rękawy.

Sukienka o takim kroju od dłuższego czau chodziła mi już po głowie. Kiedy zatem natrafiłam na luźniejszy model przewiązywany paskiem nie mogłam przejść obok niego obojętnie. Kremowy odcień idealnie wpisał się również w moje wymagania ;). Do sukienki dobrałam kilka delikatnych dodatków. Sandałki na niewielkiej szpilce podkreśliły kobiecy charakter całej stylizacji. Dodatkowo równie modna w tym sezonie niewielka torebka – koszyk idealnie uzupełniła mój dzisiejszy look. Bufiaste rękawy oczywiście zagrały tutaj główne skrzypce.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak podoba Wam się dzisiejszy Look of the day i co sądzicie o trendzie na przeskalowane rękawy.

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

bufiaste rękawy

Sukienka z bufiastymi rękawami – H&M (dostępna tutaj)

Torebka – Mango (znajdziecie ją tutaj, podobny model dostępny tutaj)

Okulary – Zara

Sandały – Mango

Naszyjnik – Wishbone

 

Share Button

One thought on “Bufiaste rękawy czyli najgorętszy trend sezonu – Look of the day”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });