Camel bezapelacyjnie będzie kolorem tego sezonu. Wiadomość, że stanie się on jednym z mocniejszych trendów ucieszyła mnie głównie z jednego, bardzo błachego powodu. Camel jest uniwersalny i ponadczasowy. Nie jest kolorem, który wraz z sezonem zniknie a ubrania, w które zainwestowaliśmy upchniemy na dno szafy do tak zwanej „poczekalni” ( przecież moda powraca i za kilka lat znowu to założę ;). Myśle, że każda z nas znajdzie w swojej kolekcji choć jedną rzecz w camelowych odcieniach. Jeśli nie to z pewnością jest to idealny moment na zakup choć jednej. Płaszcz czy golf będą idealnym rozwiązaniem i posłużą nam długie lata niezależnie od sezonu i panujących trendów.

Z przyjemnością do dzisiejszego look od the day zdecydowałabym się na camel w wydaniu total look. W mojej garderobie brakuje jednak cygaretek w tym kolorze. Pocieszałam się więc tymi w klasycznym wydaniu. Koniecznie zajrzyjcie do tego wpisu. Zajdziecie tam kilka moich propozycji jak nosić camel od stóp do głów. Ciekawy komplet znajdziecie również tutaj. Jeśli nie chcecie decydować się na cały uniform gorąco polecam Wam chociażby marynarkę. Mam wrażenie, że w tym roku wiosna zawita do nas z dużym wyprzedzeniem. Ponieważ to już najprawdopodobniej ostatnie dni, kiedy będę mogła założyć mój futrzany płaszcz postanowiłam wykorzystać go po raz ostatni zanim schowam go razem ze wszystkimi zimowymi rzeczami.

Co myślicie o trendzie na camel? Będziecie nosić w tym sezonie?

camel

camel

camel

camel

camel

camel

camel

camel

camel

Płaszcz – Mango

Golf – Zara

Cygaretki – Zara

Share Button

2 thoughts on “Camel w roli głównej – Look of the day”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });