Tak zwane cycling shorts to jeden z moich faworytów jeśli chodzi o tegoroczne trendy. Z siłowni i garderoby kolarzy szybko zawędrowały na modowe wybiegi i stały się numerem jeden wszystkich zwolenników street wearu. Ten niepozorny element garderoby, któremu chyba nikt nie wróżył większego sukcesu święci triumfy i zdobywa coraz to nowych zwolenników.

Kolarki lansowane są przede wszystkim z obszernymi, przeskalowanymi marynarkami, bluzami i sportowym obuwiem czy luźnymi swetrami i koszulami. Przyznaje, że wszystkie te propozycje wpasowują się idealnie w mój gust. Choć możemy wybierać w najróżniejszych modelach ja postawiłam na te najbardziej klasyczne i rozpoznawalne cycling shorts. Chyba już wszyscy kojarzą krótkie, elastyczne leginsy kończące się tuż nad kolanem. Ten model dostaniemy chyba we wszystkich możliwych sieciówkach ;).

Do moich kolarek dobrałam luźny t- shirt i oczywiście oversizową marynarkę. Cały zestaw utrzymałam w mojej ulubionej kolorystyce. Choć dzisiejszy strój prezentuje się dość prosto i bezpiecznie to charakteru dodają mu wysokie kozaki w kowbojskim stylu.

Chciałam zaprosić Was na mój profil na Instagramie gdzie znajdziecie więcej zdjęć codziennych stylizacji i modowych inspiracji. Nie zapomnijcie również dać znać w komentarzach jak podoba Wam się dzisiejszy look of the day.

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

Cycling shorts – Zara (dostępne na przykład tutaj, tutaj i tutaj)

Marynarka – H&M (mój model znajdziecie tutaj)

T- shirt – H&M (dział męski)

Kozaki – &Other Stories

Torebka – Zara

Okulary – Stradivarius

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });