Klasyczna czarna marynarka to obowiązkowy punkt na mojej liście zakupowej, który nigdy z niej nie zanika. I nie zrozumcie mnie źle. Nie chodzi tu oczywiście o to, że co kilka miesięcy kupuję nowy model i upycham go w szafie do reszty zupełnie podobnych. Klasyczne ubrania są wbrew pozorom na prawdę ciężkie do wyszukania wśród całej reszty w modowych trendach, które opanowują sklepowe półki.

Podczas przypadkowych zakupów czy nawet jeśli trafiam do nieznanego mi wcześniej sklepu zawsze sprawdzam ofertę tych najbardziej basicowych elementów garderoby. Przez lata moje wymagania nieco wzrosły i teraz z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że wiem czego poszukuję. Przez moją szafę przewinęło się na prawdę wiele modeli tego uniwersalnego klasyku. Mniej lub bardziej udane zakupy pozwoliły mi stworzyć pewnego rodzaju „obraz” jak powinna prezentować się moja idealna czarna marynarka.

Obecnie w mojej szafie znajdują się modele, na których nigdy się nie zawiodłam. Nieco dłuższy o kroju surdutu postanowiłam zaprezentować Wam przy okazji dzisiejszego look of the day.

Dajcie znać jakie jest Wasze spojrzenie na klasyczne elementy garderoby.

czarna marynarka

czarna marynarka

czarna marynarka

czarna marynarka

czarna marynarka

czarna marynarka

czarna marynarka

czarna marynarka

Czarna marynarka – Zara (podobna tutaj i tutaj)

Sweter – Zara

Jeansy – H&M

Botki – Parfois

Torebka – Mango

Okulary – Stradivarius

Share Button

2 thoughts on “Czarna marynarka – Look of the day”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });