Zawsze tłumaczyłam sobie, że kombinezon to taka cześć garderoby, która jest mi całkowicie zbędna. Dodatkowo przeciwko niemu przemawiał fakt utrudnień jakie wiązały się z jego noszeniem. Nie podlegało zatem wątpliwości, że ostatnia rzeczą, która pojawi się w mojej szafie będzie tak niepraktyczny, w moim mniemaniu kombinezon. Model, który widzicie na zdjęciach kupiłam na wyprzedażach i potraktowałam to jako eksperyment. Powiedziałam sobie jednak, że jeżeli już decyduję się na zakup tej części garderoby musi spełniać ona kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim kombinezon musiał być najbardziej uniwersalny jak to tylko możliwe. Czarny kolor i prosty krój wystarczyły abym zabrała go do przymierzalni i dała mu „szansę” ;).

Jedynym urozmaiceniem są tutaj falbany, które w tym prostym stroju grają pierwsze skrzypce i przykuwają uwagę. Uważam, zatem że jedynym słusznym rozwiązaniem było utrzymanie całego zestawu w klasycznej, prostej formie. Postawiłam również na czarną kolorystykę. Zdecydowałam się jedynie na złote dodatki, które przykuwają uwagę. Całość jest dzięki temu schludna i elegancka. Jeśli chcecie poznać moją opinie co do słuszności posiadania w swojej szafie kombinezonu to muszę przyznać, że moje zdanie uległo zmianie. W tym miejscu zdecydowanie muszę dodać, że jest to jedna z wygodniejszych części garderoby jaką mam w swojej szafie.

Kombinezon to również ciekawa alternatywa dla sukienek wybieranych przez nas na specjalne okazje. Coraz więcej pań decyduje się właśnie na niego wybierając strój na wesele czy komunie. A Wy co sądzicie? Postanowiłam wyszukać dla Was kilka ciekawych modeli kombinezonów na różne okazje. Jeśli szukacie prostych klasycznych modeli koniecznie zajrzyjcie tutaj, tutaj i tutaj. Natomiast miłośniczkom kolorów i modowych eksperymentów z pewnością spodoba się na przykład ten, ten lub ten model.

Zapraszam Was również do odwiedzania mojego konta na Instagramie oraz polubienia funpage na facebooku ;)

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

czarny kombinezon

Kombinezon – Zara (przecena z zeszłego roku)

Klapki – H&M

Torebka – Zara

Okulary – Stardivarius

Pasek – H&M (w innych kolorach dostępny tutaj)

Naszyjnik – W.Kruk

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });