W ostatnim czasie bardzo popularne stały się blogowe pamiętniki. Tego rodzaju podsumowania miesiąca w postaci skrzętnie ułożonych zdjęć pojawiają się na wielu modowych, kulinarnych a przede wszystkim lifestyleowych blogach. Piękne fotografie cieszą oko nawet najbardziej wymagających czytelników. Zainspirowana takimi wpisami postanowiłam stworzyć swój własny, pierwszy daily diary. Od jakiegoś czasu dojrzewała we mnie myśl podzielenia się z Wami moimi fotografiami upamiętniającymi codzienne momenty. Część z nich ujrzała już swoje światło dzienne na Instagramie. Resztę natomiast zobaczycie jako pierwsi. Grudzień to chyba najlepszy miesiąc aby zacząć swoja przygodę z fotograficznym pamiętnikiem. Zapraszam Was zatem na kilka wspomnień z tego magicznego miesiąca.

daily diary

Zima w mieście. Pierwszy raz w tym roku tak mocno popruszył śnieg. Wystarczyła tylko chwila i zrobiło się pięknie.

daily diary

1. Świąteczne prezenty idealne na długie zimowe wieczory / 2. i 3. Nareszcie biało / 4. Ślizgawka – przyznać się kto w dzieciństwie ślizgał się na każdej napotkanej po drodze do domu?

daily diary

1. Ulubiony kubek? / 2. Wszystkie ulubione. Szafka pęka w szwach. To chyba już tradycja, że co roku muszę mieć nowy świąteczny kubek. Nie licząc oczywiście tych, które przybywają do kolekcji w pozostałych miesiącach. / 3. Brakuje tylko promieni słońca / 4. Detale.

daily diary

daily diary

1 i 4 kolejne zimowe kadry / 2 i 3 Mała zapowiedź wpisu, który pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

daily diary

daily diary

Nareszcie razem. Teraz mogę powiedzieć, że jestem gotowa na mrozy.

daily diary

1. W tym miesiącu herbata płynęła hektolitrami / 2. Wspomnienia / 3. Ulubiona świąteczna dekoracja / 4. Czy tylko ja jako ostatnia chwyciłam za tę książkę? Czas wprowadzić odrobinę hygge do domu.

daily diary

Idealny zimowy zestaw

daily diary

Dajcie znać jak podobał się Wam dzisiejszy, nieco oddmienny od od reszty wpis. Chętnie poznam Wasze opinie co sądzicie o takich fotograficznych pamiętnikach.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });