W ofercie sklepów znajdziemy całe mnóstwo propozycji na dodatki na zimę. Mają one za zadanie nie tylko chronić nas przed zimnem ale i dodawać sznytu naszym zestawom. Niestety jesień i zima nie dają nam pola do popisu jeśli chodzi o dobieranie wyszukanych strojów. Część z nas zapomina o zabawie modą chowając się pod grubymi, puchowymi kurtkami. W chłodne miesiące również możemy wyglądać modnie i w ciekawy sposób wykończyć nasz look (i absolutnie nie mam tutaj na myśli aby rezygnować z naszych ulubionych zimowych okryć wierzchnich). Dzisiaj mam dla Was kilka propozycji, które możemy wykorzystać do naszych zimowych stylizacji. Zobaczcie jakie dodatki na zimę wybrałam spośród bogatej oferty sklepów.

Futrzany kołnierz
Nosicie ciepłe wełniane płaszcze? Dobierzcie do nich futrzany kołnierz, który świetnie sprawdzi się do eleganckich zestawów. Polecam Wam szczególnie te o nieco przesadzonych rozmiarach.

dodatki na zimę

1. Zara / 2. H&M / 3. Mango / 4. Ted Baker

Futrzana torebka
Pamiętam,że futrzane torebki nosiłam jeszcze za czasów liceum. Miałam ich nie małą kolekcję i chętnie zmieniałam tylko ich kolory. Dziś moda na futrzaki powraca. "Bum" na futro zaczął się już w okresie letnim kiedy to futro zdobiło już nasze sandałki czy klapki.

dodatki na zimę

1. Mango / 2. Zara / 3. H&M / 4. Zara

Botki w zwierzęcy wzór
Jeśl chodzi o obuwie jakie chciałam wam zaproponować na ten sezon to zdecydowałam się na botki w wężowy i zwierzęcy wzór. Motywy zwierzęce pojawiają się w modzie na sezon jesienno- zimowy co rok więc inwestycja w ciekawe botki będzie dobrym rozwiązaniem na lata. W tym roku prym wiedzie panterka więc jeśli boicie się odważnych połączeń tego deseniu na ubraniach warto przemycić ją chociażby w postaci dodatków.

dodatki na zimędodatki na zimędodatki na zimę

1. Zara / 2. Mango / 3. Noe / 4. Solo Femme / 5. Karston / 6. Tommy Hilfiger

Kapelusz
Zimą zawsze pamiętamy o ciepłym nakryciu głowy. Z reguły decydujemy się na czapki, które są najprostszym rozwiązaniem. Macie już w swoich szafach klasyczny kapelusz, którym możecie urozmaicić swoje zimowe zestawy? Ja przekonałam się do nich stanowczo za późno;)

dodatki na zimę

1. Zara / 2. Mango / 3. Only / 4. Zara

A jakie dodatki na zimę Wy wybieracie? Koniecznie dajcie znać jakie są Wasze typy.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });