Wielokrotnie powtarzałam już, że jestem zwolenniczką praktycznych rozwiązań. Uwielbiam proste, klasyczne kroje i basicowe elementy garderoby. Po eleganckie zestawienia sięgam nie tylko kiedy nadarzy się ku temu okazja. Chętnie decyduje się na nie również na codzień. Elegancka sukienka, która świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych uroczystości czy wieczornego wyjścia ale również w połączeniu z casualowymi elementami garderoby to dla mnie strzał w dziesiątkę. Wielofunkcyjność to dla mnie duża zaleta. Lubię kiedy dany element mojej garderoby mogę nosić na wiele sposobów.

Klasyczny krój, podstawowa paletą kolorystyczna oraz elementy w postaci koszulowych rękawów sprawią, że bez problemów mogę ja nosić teraz jak i sięgnąć po nią za kilka sezonów. Warto stawiać na klasyczne ubrania, które nigdy nie wyjdą z mody. Ponadczasowość to zasada, którą powinnyśmy się zawsze kierować przy naszych zakupach. Moja elegancka sukienka sprawdzi się również w duecie z ulubionymi trampkami czy kurtką ramoneską. Ja tym razem zdecydowałam się postawić na delikatne szpilki na niewielkim obcasie. Zdradzę Wam również, że to moje najwygodniejsze tego tupu buty. Dla kontrastu zdecydowałam się również na niewielką torebkę w czerwonym kolorze.

Postanowiłam wyszukać dla Was kilka ciekawych modeli. Znajdziecie je na przykład tutaj, tutajtutaj i tutaj. Dajcie znać co sądzicie o tym zestawie.

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

elegancka sukienka

Elegancka sukienka – Zara

Torebka – Zara

Okulary – Stradivarius

Szpilki – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });