Szybko znalazłam wspólny język z tak zwanymi cycling shorts. Rok temu pod wpływem sezonowych wyprzedaży do mojej szafy zawitały dwa jeansowe modele. Klasyczny w kolorze czerni i jasny jeans, który widzicie na dzisiejszych zdjęciach. Wtedy nie byłam jeszcze przekonana czy to dobra decyzja i czy ten sezonowy trend sprawdzi się również u mnie. Zachęcona milionami zdjęć jakie zalały wtedy portale modowe i popularne konta na Instagramie postanowiłam dać im szansę. Teraz wiem, że to była świetna decyzja. Ten najbardziej znany model krótkich legginsów przypominających kolarski „uniform” trafił do mnie jako ostatni. Mój ulubiony zestaw możecie zobaczyć w tym wpisie.

Dzisiaj chciałam jednak pokazać Wam zestaw z tymi w odcieniu jasnego jeansu, które jak mi się wydaje są o wiele mniej popularne w tym towarzystwie. Jeansowe cycling shorts zestawiłam z luźną koszulą stylem przypominającą te wyjęte z męskich szaf. Sportowy styl, który na myśl mogą nam przywoływać te dwa elementy garderoby przełamałam sandałkami na niewielkim obcasie i niewielką torebką „do ręki”.

Jak podoba Wam się to zestawienie?

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

cycling shorts

Koszula oversize – Zara (ciekawy model znajdziecie tutaj)

Kolarki – H&M (podobny model znajdziecie tutaj)

Buty – Mango

Okulary – Stradivarius

Torebka – Mango

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });