Choć do kalendarzowego lata został jeszcze tydzień to tropikalne temperatury jakie zagwarantowała Nam pogoda zmusiły Nas już do wyciągnięcia z szaf wakacyjnej garderoby. Z pewnością cześć z Was zaczęła planować już wakacyjne podróże i przygotowywać listę niezbędnych do zabrania rzeczy, które koniecznie muszą znaleść się w walizce. Obowiązkowym punktem jest oczywiście kostium kąpielowy, w którym to spędzamy większość naszego wypoczynku ;).

Na mojej liście zawsze znajdą się dwa modele. W podróż oprócz bikini zawsze zabieram również kostium jednoczęściowy, który w połączeniu z szortami pełni rolę topu. Stawiam na niego zawsze, kiedy zależy mi na wygodzie i aktywnym spędzeniu czasu na plaży. Jednoczęściowy model po długiej nieobecności powrócił do łask i w tym sezonie również królować będzie na plażach od hiszpańskich wybrzeży po nasze polskie złote piaski;). Dziś przygotowałam dla Was kilka klasycznych propozycji, które mogłyby Was zainteresować.

Wiem, że część z Was nie jest zwolenniczkami jednoczęściowych modeli i chętniej wybiera bikini. Takie zestawienie również pojawi się na blogu ;).

jednoczęściowy

1. Moiess 339zł / 2. Moiess 399zł / 3. Moiess 359zł / 4. H&M 129,99zł / 5. H&M 129,99zł / 6. Oysho 179zł / 7. Zara 109zł / 8. Mango 159,90zł / 9. Mango 159,90zł

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });