Przyglądając się zdjęciom i analizując moje propozycje z ostatnich wpisów look of the day z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że najchętniej sięgałam po czarno- białe zestawy. Ten duet upodobałam sobie na tyle mocno, że królował w moich strojach w na prawdę wielu wydaniach. Wystarczyło kilka ciekawych dodatków i byłam gotowa do wyjścia. Która z nas przecież nie lubi prostych rozwiązań?

Dla niektórych jednak ten duet może wydawać się dość oklepany lub wręcz nudny. Zupełnie mnie to nie dziwi. Ja również jak ognia unikałam tego połączenia, które było dla mnie zbyt oczywiste i po prosu sztywne. Wystarczyła jednak zabawa formą i strukturą materiałów aby dać mu drugie życie i pokochać na nowo. Z coraz większą przyjemnością sięgałam po czarno białe zestawy, które ratowały mnie z opresji zawsze kiedy nie wiedziałam co na siebie włożyć. Stylizacje na jakie się decydowałam w żadnym wypadku nie przypominały pracowniczego uniformu. Klasyczne cygaretki i koszule pozostawię na adekwatne dla tego stroju sytuacje ;).

W dzisiejszym look of the day zdecydowałam się postawić na jeden z wakacyjnych trendów. Koronkowa bluzka zdecydowanie jest typowym must have, którego nie może zabraknąć w Waszej letniej garderobie. Zdecydowanie zagra pierwsze skrzypce w każdej stylizacji.

Co sądzicie o czarno- białych zestawach? Unikacie ich czy raczej są dla Was wybawieniem podczas porannej gonitwy?

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

koronkowa bluzka

Koronkowa bluzka – Zara

Jeansy – Zara

Okulary – Stradivarius

Torebka – Mango

Klapki – Zara

Share Button

One thought on “Koronkowa bluzka – Look of the day”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });