Jestem osobą, która bardzo ceni sobie wygodę. Czasy kiedy to sięgałam po buty na niebotycznie wysokim obcasie były krótkim epizodem w moim życiu, który definitywnie zakończyłam. Te eksperymenty i poszukiwania pozwoliły mi jednak wyłuskać to co się u mnie sprawdza i po co lubię sięgać. Nadal lubię buty na obcasie. Decyduje się jednak na te na niewielkiej szpilce lub stabilnym słupku. Sportowe obuwie jest dla mnie szybkim i łatwym rozwiązaniem na codzień. To właśnie po nie sięgam zdecydowanie najczęściej.

Tym bardziej cieszę się, że obecna moda nie zamyka nas w ścisłych ramach i pozwala na łączenie ze sobą różnych stylów. Lubię duety eleganckich zestawów wykończonych sportowymi elementami. Taki też zestaw możecie obejrzeć w dzisiejszym wpisie. Do zwiewnej koszuli w groszki i klasycznych szortów dobrałam adidasy. Zestaw okazał się strzałem w dziesiątkę do biegania po mieście. Przysłowiową wisienką na torcie jest tutaj oczywiście torebka.

Jak podoba Wam się takie zestawienie sportowego stylu z szyfonową koszulą w groszki?

w groszki

w groszki

w groszki

w groszki

w groszki

w groszki

w groszki

w groszki

w groszki

w groszki

Koszula w groszki – Zara (dostępna tutaj)

Szorty – Zara (podobny model znajdziecie tutaj i tutaj)

Buty – Adidas

Okulary – Stradivarius

Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });