Do dzisiejszego wpisu zdecydowałam się sięgnąć po monochromatyczny zestaw. Jestem ogromną fanką prostoty i klasyki. Wierzę, że minimalistyczne zestawienie zawsze obroni się samo i niezależnie jak bardzo lubimy modowe eksperymenty to raz na jakiś czas na prawdę warto sięgnąć po takie minimalistyczne połączenie.

Połączenie ubrań z jednej palety kolorystycznej dla niektórych z nas może wydać się zbyt banalne. W takim przypadku warto postwić na mocny akcent w postaci wyrazistej torebki czy botków na przykład w zwierzęcy wzór. Prostym zabiegiem na udany monochromatyczny strój jest również postawienie na przykład na różne materiały, fasony czy chociażby warstwy. Ja zdecydowałam się na prosty zestaw w odcieniach szarości i czerni.

W ostatnim czasie moją szafę zdominowała minimalistyczna paleta kolorystyczna. Beże, czernie czy szarości to teraz moi faworyci na nadchodzący sezon. Chcąc odczarować odrobinę niekorzystną aurę i zatrzymać choć na trochę lato do całego zestawu zdecydowałam dobrać białe trampki. Teraz już wiem, że zdecydowanie za rzadko sięgałam po nie tworząc stylizacje na bloga. Cuż, kolejną szansę otrzymają już chyba najprędzej za kilka miesięcy. Choć moja stylizacja zyskała dzięki nim sportowego charakteru to całość świetnie prezentowałby się również z botkami na obcasie. Koniecznie zobaczcie modele, które wpadły mi w oko (Zara, H&M, Mango, Stradivarius).

Jeśli nie miałyście jeszcze okazji sięgać po tego typu zestawienia to myślę, że idealnym sposobem na monochromatyczny zestaw będzie sięgnięcie właśnie po ciemną paletę kolorystyczną. Moją uwagę zwróciły również propozycje popularnych marek w odcieniach beżu, które stały się teraz hitem sezonu. Napiszcie w komentarzach jakie monochromatyczne zestawienie skradło Wasze serca.

monochromatyczny

monochromatyczny

monochromatyczny

monochromatyczny

monochromatyczny

monochromatyczny

monochromatyczny

monochromatyczny

monochromatyczny

Płaszcz – Zara

Sweter – Zara

Jeansy – Asos

Trampki – Converse

Okulary – Pull&Bear

Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });