outfit of the day

W dzisiejszym Outfit of the day postawiłam na futrzaną kamizelkę. Mój ciepły model w białym kolorze doceniam szczególnie gdy temperatury spadają znacznie poniżej zera. Zimą chętnie noszę ją pod kurtkę natomiast w okresie przejściowym jest dodatkowo świetnym urozmaiceniem codziennych zestawów. Zestawiam ją wówczas ze swetrami lub zarzucam na skórzaną ramoneskę.

Dzisiaj postawiłam na moje ulubione połączenie sportowego looku i odrobiny elegancji. Na pewno każda was w szafie ma takie rzeczy, po które sięga z przyjemnością w wolny dzień. Ja zawsze stawiam na wygodę i luźne modele, w których będę czuła się komfortowo. Na dłuższą oversaizową bluzę zarzuciłam mój ukochany futrzak, który w zupełności wystarczył aby "wykończyć" dzisiejszy zestaw. Dodatkowo zdecydowałam się na borki na dość wysokim obcasie aby cały zestaw nie wyglądał za bardzo weekendowo;) Nie mogło zabraknąć również mojej ulubionej czarnej torebki, która przewiesiłam przez pół;).

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Kamizelka – Zara
Bluza – Zara
T- Shirt – H&M
Spodnie – Zara
Botki – Zara (podobne tutaj i tutaj)
Okulary – Mango

Share Button

One thought on “Outfit of the day – Fur vest”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });