outfit of the day

Jak dobrze zestawić swoją garderobą aby zawsze wyglądać świetnie? Każdy z nas ma swój styl i sposób w jaki charakteryzuje siebie. Jedne z nas uwielbiają ciężką biżuterię inne każdy swój zestaw wykańczają ciekawym nakryciem głowy. Niektóre z Was lubią klasykę i to na niej budują swoje zestawy. Jak zatem efektywnie wykorzystywać wszystkie rzeczy jakie mamy w swojej szafie?

Chciałabym odpowiedzieć Wam na to pytanie trochę od innej strony. Nie ważnie jaki macie styl i co w modzie lubicie najbardziej. Bawicie się nią czy stawiacie na klasyki, zawsze wybierajcie rzeczy, w których czujecie się najlepiej. Na co ja decyduję się najczęściej? Outfit of the day, który widzicie dzisiaj to zestawienie takich elementów, które zawsze się u mnie sprawdzą.

Od jakiegoś czasu jestem wielką fanką mom jeans. Choć na początku podchodziłam do nich sceptycznie stały się one dla mnie alternatywą dla boyfriendów, które do tej pory nosiłam wręcz bez umiaru. Luźna koszula to również mój must have. Niezależnie jak zdecyduję się ją wystylizować dla mnie to zawsze dobre rozwiązanie. Do mojego Outfit of the day dobrałam również klasyczny krótki płaszcz. Każda z nas jest inna i ma inne spojrzenie na modę. Za każdym razem kiedy wybieram codzienny zestaw staram się kierować zasadą, że ubrania w których czuję się komfortowo sprawią, że zawsze będę wyglądać świetnie.

A co u Was sprawdza się najlepiej?

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

 

Outfit of the day

Płaszcz – Zara
Koszula – Zara
Jeansy – Zara (podobne znajdziecie tutaj)
Buty – Mango
Okulary – Mango

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });