outfit of the day

Aksamit to jeden z jesienno- zimowych hitów oraz mój mocny faworyt jeśli chodzi o urozmaicenie casualowych strojów. Na początku sezonu postawiłam na aksamitne topy i sukienki noszone na golfy czy proste t-shirty z nadrukami. Początek nowego sezonu to również dobry czas aby postawić na aksamit i stawiać go na pierwszym miejscu. Szczególnie, że nie żegnamy się z nim jeszcze na dobre. Choć kojarzyć się może z chłodniejszymi miesiącami aksamit królować będzie również i wczesną wiosną. Świetnie prezentują się dodatki w postaci torebek czy czapek z daszkiem, które promują teraz popularne sieciówki.

Dzisiejszy Outfit of the day to również ukłon z stronę tego materiału. Zdecydowałam się na połączenie delikatnego topu na ramiączka z prostym t- shirtem z niewielkim nadrukiem. Na całość narzuciłam dłuższą marynarkę w kratę. Odchodząc od mocno dopasowanych rurek do moich ulubieńców dołączyły jeansy o prostym kroju. Odrobinę luźniejszy krój sprawdza się świetnie niezależnie w jakim stylu chcę utrzymać cały outfit;)

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Marynarka – Mango
T- shirt – Zara
Aksamitny top – Mango (podobny tutaj i tutaj)
Jeansy – H&M
Torebka – Zara
Botki – Vagabond

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });