outfit of the day

Większość z nas kieruje się jedną podstawową zasadą. W sezonie wiosenno- letnim nosimy jasne kolory, pastele i lekkie, zwiewne materiały. W pozostałą część roku natomiast decydujemy się na czernie i ciężkie tkaniny. Czy warto jednak rezygnować z naszych ulubionych elementów garderoby chowając je na pół roku głęboko do szafy? Pamiętajmy, że nawet te typowo letnie ubrania możemy ciekawie zestawić ze sobą tak aby służyły nam przez okrągły rok.

Zestaw na jaki się zdecydowałam to wybór dwóch "typowo" letnich elementów, które zestawiłam w moim zimowym stroju. Czy jasny jeans jest zarezerwowany wyłącznie na wiosenno- letnie miesiące w roku? Postanowiłam wyciągnąć moje ulubione mom jeans w kolorze błękitnego jeansu i wykorzystać je do dzisiejszego Outfit of the day. Jasny kolor jeansu świetnie sprawdzi się z ciemnymi kolorami zimowych setów , dodatkowo je rozświetlając. Zdecydowałam się również na tak modny w tym sezonie welur. W poprzednim wpisie znajdziecie kilka przydatnych informacji jak nosić ten materiał aby nie popełnić żadnej gafy (link do wpisu znajdziecie tutaj). Zdecydowałam się na połączenie delikatnego topu na ramiączkach w norkowym kolorze z prostą białą bluzką. Dzięki temu drobnemu zabiegowi typowo letni top zagrał pierwsze skrzypce w dzisiejszym Outfit of the day. Takie połączenia z aksamitem w roli głównej lubię najbardziej. Do całości dobrałam oczywiście moje niezastąpione czarne futerko, które sprawdza się idealnie w mroźne dni. 

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Furto – Mango
Top i Bluzka – Zara (aksamitne topy znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj)
Jeansy – Zara
Botki – Carini
Torebka – Parfois
Okulary – Muscat

Share Button

4 thoughts on “Outfit of the day – Aksamitny top”

  1. Świetne miejsce do zdjęć! :) Futerko – cudowne! Sama szukam teraz jakiegoś czarnego… :D

     

    Przy okazji pragnę życzyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });