outfit of the day

Witajcie, dziś zdecydowałam się pokazać Wam połączenie sukienki ze spodniami. Dla niektórych zbyt abstrakcyjne zestawienie od dłuższego czasu wiedzie prym na modowej ulicy. Ten dość kontrowersyjny duet ma zdecydowanie tyle samo zwolenników co perzeciwników. Dla jednych będzie nonszalanckim spojrzeniem na modę, którą możemy bawić się do woli, dla innych jedynie nadużywanym trendem.

Pamiętajmy, że mamy szeroki wachlarz możliwości i jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia. Z naszymi ulubionymi jeansami łączmy eleganckie jedwabne czy aksamitne sukienki. Ciekawym rozwiązaniem będą również tak modne od dłuższego czasu transparentne modele z falbanami.

Ja zdecydowałam się na proste połączenie bazujące jedynie na czarnym kolorze. Luźniejsza sukienka z wiązaniem przy rękawach idealnie wpasowała się w zamierzony efekt.

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Sukienka – Zara (ciekawe modele znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj)
Futro – Mango
Jeansy – Zara
Botki – Carinii
Okulary – River Island
Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });