outfit of the day

Czerń i biel to dla niektórych połączenie zbyt oczywiste, mocno nadużywane i "oklepane". Może kojarzyć się ze szkolnym mundurkiem dlatego niektórzy wolą postawić na połączenie z granatem. Dla innych natomiast to kwintesencja elegancji i idealny duet do biura czy na wieczorne wyjście. Na połączenie tych dwóch kolorów decyduję się rzadko. Zazwyczaj staram się urozmaicić je na przykład jeansem czy jednym mocnym akcentem w postaci wzoru czy struktury materiału.

Dziś zdecydowałam się na kolorystyczny duet tych dwóch podstawowych kolorów. Postawiłam jednak na różnorodność krojów. Luźne eleganckie spodnie o kroju marchewkowym są dla mnie doskonałą alternatywą dla jeansowych rurek, po które sięgam najczęściej, kiedy szybko muszę stworzyć codzienny zestaw. Dodatkowym atutem tego typu spodni jest nie tylko to, że świetnie sprawdzą się zarówno do eleganckiego zestawu jak i w nieco casualowym wydaniu z trampkami. Dodatkowo są niesłychanie wygodne;) Do dzisiejszego zestawu dobrałam sweter w dawno zapomniane przeze mnie paski i krótki czarny płaszczyk.

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Płaszcz – Zara
Sweter – Zara (podobny tutaj, tutaj, tutaj i tutaj)
T- shirt – H&M
Spodnie – Zara
Szalik – Cubus
Okulary – Mango
Botki – Zara
Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });