outfit of the day

W dzisiejszym Outfit of the day chciałam pokazać Wam kolejną odsłonę swetra w butelkowej zieleni. Jeśli ktoś zapytałby mnie co najbardziej oddaje moim zdaniem charakter tego sezonu jesienno- zimowego bez chwili zastanowienia wymieniłabym styl militarny oraz wszelkie odcienie zieleni. Moro, zielone parki czy koszule w wojskowym stylu opanowały sklepowe półki. Ja również uległam temu trendowi i pokochałam zieleń.

Tym razem zdecydowałam się na proste połączenie samych klasycznych elementów z mojej szafy. Często sięgam po proste zestawy. Zawsze staram się aby w mojej szafie nie zabrakło basicowych elementów. Lubię ciekawe faktury, nonszalanckie wykończenia czy ciekawe kroje, jednak to basici zawsze stają się niezastąpione w kryzysowych sytuacjach. Szary prosty płaszcz jest dla mnie idealnym rozwiązaniem do każdego wybranego przeze mnie setu. Chętnie noszę go do eleganckich zestawów z butami na wyższym obcasie a w cieplejsze miesiące do boyfriendów z podwiniętą nogawką i trampek.

Dodatkowo do zestawu dobrałam rurki i botki na niskim obcasie. Jeśli chodzi o dodatki zdecydowałam się na pasek z metalowym wykończeniem i małą torebkę. Sweter świetnie prezentuje się zarówno ze spódnicą jak i jeansami.

Jeśli nie widzieliście poprzedniego wpisu z cyklu Outfit of the day ze swetrem w butelkowej zieleni w roli głównej odsyłam Was do wpisu, który znajdziecie tutaj.

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Płaszcz – Zara (podobny znajdziecie tutaj i tutaj)
Sweter – H&M
Jeansy – Zara
Botki – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });