outfit of the day

Zima dała nam wszystkim się we znaki. Jednym z moich sprawdzonych sposobów na niskie temperatury jest strój na tak zwaną cebulkę. Kilka nałożonych na siebie warstw sprawdza się świetnie. Ciepły sweter to oczywiście element, którego nie może zabraknąć. Długie, mocno oversizowe modele to mój typ na ten rok i najzimniejsze miesiące.

Ważnym elementem jest również odpowiednie nakrycie głowy. Nie każda z nas lubi jednak nosić czapki. Ja osobiście staram się ich unikać jak ognia i sięgam po nie jedynie w ekstremalnych sytuacjach. Zdecydowanie lepiej czuję się w kapeluszu, który jest świetnym rozwiązaniem dla prostych zestawów.

Tym razem zdecydowałam się jednak na czapkę z daszkiem. Jest to mój najświeższy nabytek z dodatków na przełom zimy i wiosny. Jeśli chodzi o nakrycia głowy to czapki z daszkiem to jeden z gorętszych trendów. W sklepach pojawił się teraz naprawdę ich spory wybór. Warto zaopatrzyć się w przynajmniej jeden ciekawy model. Pamiętajmy, że nosimy je zarówno do casualowych jak i nieco bardziej eleganckich strojów. Polecam Wam szczególnie modele z czarnej skóry czy wykończone welurowym materiałem.

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Futro – Mango
Sweter – H&M
Koszula – Zara
T- shirt – H&M
Spodnie – H&M
Czapka z daszkiem – TK Maxx (ciekawe modele znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj)
Botki – Vagabond
Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });