outfit of the day

Outfit of the day, który chciałam Wam dziś pokazać to zestawianie rzeczy, które ostatnio pojawiły się w mojej szefie. Na zimę zawszę staram się odświeżyć swoją garderobę i wprowadzić do niej trochę nowości. Zazwyczaj mój wybór kieruję się w stronę swetrów i ciepłego obuwia. To elementy na które zwracam szczególna uwagę w chłodne miesiące. Zobaczcie na co zdecydowałam się tym razem.

Wspominałam Wam już, że uwielbiam luźne zestawy jak i połączenia wygody i elegancji. Tym razem zdecydowałam się na połączenie długiej bluzy z elegancką błyszczącą spódnicą. Dwa różne elementy, które na pozór tak różne od siebie świetnie zgrały się razem i stworzyły niekonwencjonalną całość. Plisy to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Dodatkowo błyszczące materiały kojarzą mi się z zimowym okresem w roku, kiedy to najchętniej nosimy koronki, brokatowe czy właśnie lśniące materiały. Wiem jednak, że spódnicę, którą widzicie na zdjęciach z przyjemnością będę nosiła również w pozostałe miesiące w roku.

W tym sezonie postanowiłam również odpocząć od puchowych kurtek i zdecydowałam się coś zmienić w mojej szafie. Z szerokiej oferty moich ulubionych sklepów zdecydowałam się w końcu na klasyczne czarne futerko. Miałam do wyboru kilka ciekawych modeli w różnych kolorach. Teraz wiem, że takiego urozmaicenia brakowało moim zimowym zestawom.

Co sądzicie o noszeniu futerkowych płaszczy na zimę? Czy może wybieracie tradycyjnie puchowe kurtki?

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Futerko – Mango (podobne tutaj i tutaj)
Bluza – Zara
Spódnica – Zara
Botki – Zara
Okulary – Mango
Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });