outfit of the day

Trendy i moda wracają. Nie jest to żadna tajemnica i doskonale wie to każda z nas. Sięgając pamięcią wstecz i analizując zawartość mojej szafy z lat nastoletnich bez problemu znalazłabym w niej niejedną perełkę. Przeświadczona myślą, że z pewnością nie założę już więcej ani jednej z tych rzeczy podjęłam decyję o rozstaniu oczywiście ze skutkiem natychmistowym;) Teraz wiem, że niektórych z moich dawnych modowych ulubieńców nosiłabym z przyjemnością również i teraz.

Nauczona doświadczeniem wiem, że nie warto podejmować decyzji zbyt pochopnie. Zostawiajmy nie tylko klasyki ale i dobre jakościowo rzeczy. Za kilka lat może okazać się, że z przyjemnością z nich skorzystamy. Dodatkowym atutem będzie również ich unikatowość;)

Jedną z takich rzeczy były między innymi jeansowe dzwony. Nie sądziłam, ba byłam nawet przekonana, że tego typu spodni nie założę już nigdy więcej. Ostatnim razem miałam je na sobie za czasów liceum w oststnim czasie postanowiłam jednak powrócić do ich noszenia. Do moich dzwonów zdecydowałam się dobrać oversizową błękitną koszulę i dłuższą kamizelkę. Do tego typu spodni świetnie wyglądają buty na wyższym obcasie.

Jak podoba Wam się dzisiejszy Outfit of the day?

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Kamizelka – Zara
Koszula – Mango
Jeansy – Zara (podobne znajdziecie tutajtutaj i tutaj)
Botki – Zara

Share Button

One thought on “Outfit of the day – Flare jeans”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });