outfit of the day

W dzisiejszym Outfit of the day pierwsze skrzypce ponownie zagra u mnie czapka z daszkiem. Moda na nie powróciła stosunkowo niedawno ale z sezonu na sezon jej miejsce w świecie mody zarysowuje się coraz bardziej. Nosimy je w zasadzie do wszystkiego (jeśli chcecie dowiedzieć się więcej z czym według mnie warto zestawiać czapkę z daszkiem zajrzyjcie do poprzedniego wpisu).

W mojej szafie tego typu nakrycia głowy gościły za czasów nastoletnich jednak do jej noszenia powróciłam z przyjemnością. Teraz dla odmiany traktuje ją jako świetny dodatek do moich eleganckich zestawów.

Dzisiaj zdecydowałam się na oversizową jeansową kurtkę i przecierane czarne jeansy. Dodatkowo sięgnęłam po mój ulubiony długi szary sweter, który sprawdza się w każdej sytuacji i czapkę z daszkiem w kolorze khaki. Jak podoba Wam się takie połączenie?

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Kurtka – H&M
Sweter – H&M
Jeansy – Zara
Botki – Carinii
Torebka – Zara
Czapka z daszkiem – H&M (kilka ciekawych modeli znajdziecie tutaj)

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });