outfit of the day

Lubię eksperymenty z modą i zabawę nowymi trendami. Chętnie mieszam ze sobą elegancki styl ze sportowymi dodatkami. Klasyczne zestawy natomiast zawsze staram się urozmaicić jakimś ciekawym dodatkiem. Jeśli coś wpadnie mi w oko to nie zważając na to czy za rok również dany trend będzie modny i tak decyduję się na zakup. Najważniejsze jest dla mnie to, czy w danej rzeczy czuję się dobrze i oddaje ona mój styl. Czasami jednak najchętniej sięgam po sprawdzone, proste zestawy.

W przypadku dzisiejszego outfit of the day postawiłam właśnie na klasyczny look łączący ze sobą odrobinę elegancji ze sportowymi dodatkami. Do dłuższego eleganckiego płaszcza dobrałam klasyczne spodnie w kant o marchewkowym kroju. Dodatkowo zdecydowałam się na szary, krótszy sweter, który idealnie wyeksponował ich krój.

Dla mocniejszego podkreślenia luźnego charakteru całego zestawu zdecydowałam się na trampki i torebkę o kroju sportowego worka.

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Płaszcz – Zara (podobny tutaj i tutaj)
Sweter – Zara
Spodnie – Zara
Torebka – Parfois
Trampki – Converse
Okulary – Mango

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });