outfit of the day

Falbany i rozszerzane rękawy to wiosenny trend, który zdecydowanie skradł moje serce. Możemy znaleźć je teraz na każdym kroku, co osobiście bardzo mnie cieszy. Swetry, kurtki, spodnie a nawet buty, falbany zdobią teraz praktycznie każdą część garderoby. W dzisiejszym Outfit of the day zdecydowałam się postawić właśnie na ten gorący trend.

Klasyczny biały sweter jest mocnym akcentem dzisiejszego stroju właśnie ze względu na obszerne rękawy, które skupiają na sobie całą uwagę. Kaskadowe połączenie falban dodaje dziewczęcości całemu zestawowi. Zdecydowanie warto zwrócić szczególną uwagę na mocno przesadzony i przerysowany efekt jaki proponują nam niektóre sklepy. W tym wypadku im więcej tym lepiej;) Jeśli nie jesteście na tyle odważne aby postawić na wyrazisty look skupcie się na dodatkach.

U mnie motyw falbany pojawił się również na butach. Zapytacie pewnie czy  nie wartko kierować się starą zasadą mniej znaczy lepiej? W tym sezonie falbany wychodzą na pierwszy plan i nie bójmy się postawić na wyrazisty look z ich udziałem;) Jeśli chodzi o dodatki to wystarczyło naprawdę niewiele. Drobna czarna torebka i klasyczne okulary idealnie uzupełniły całość.

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Futro / Faux fur – Mango
Sweter / Sweater – Zara (ciekawe modele znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj)
Jeansy / Jeans – H&M
Baleriny / Flats – Zara
Torebka / Bag – Bershka
 

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });