outfit of the day

Inspiracje męskim stylem zapoczątkowała wszystkim nam znana Coco Chanel. Liczyła się przede wszystkim wygoda, którą zaczęły cenić kobiety w XIX wieku. Do naszych szaf przywędrowały między innymi marynarki fraki i garniturowe spodnie z wyższym stanem. Nasze postrzeganie typowo męskich elementów garderoby mocno ewoluowało. Czy zapożyczenia z męskiej szafy sprawią, że będziemy zmagać się z wizerunkiem chłopczycy? Wcale nie, jeśli dobrze wystylizujemy nasze męskie elementy ubrań. Dodajmy do
całości mocniejszy makijaż czy kobiece dodatki, które uszlachetnią cały strój. Jak się okazuje w męskiej garderobie możemy wyglądać naprawdę kobieco.

Stylizacje inspirowane męską garderobą charakteryzują się przede wszystkim minimalizmem i niewymuszoną elegancją. Nośmy się więc tak jak najczęściej. Kiedyś byłam przekonana, że wzór moro przeznaczony jest jedynie dla męskiego grona.

W dzisiejszym wpisie z serii Outfit of the day chciałam pokazać Wam jak zestawiłam kurtktę w ten wzór, którą pożyczyłam od mojej drugiej połówki. Luźny krój w ogóle mi nie przeszkadza, ba czasem zdarzają się takie dni, w których overzise nosiłabym od stóp do głów. Wzór moro wystarczająco przyciąga spojrzenia więc resztę stroju chciałam utrzymać w czarnej kolorystce. Sporo większy rozmiar kurtki zdecydowanie bardziej rzucałby się w oczy gdybym nie dodała kilku kobiecych elementów garderoby jak eleganckie botki czy mała torebka. Dodatkowo mocny kolor szminki i mogę ruszać na miasto;)

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Kurtka – Pull&Bear (dział męski podobne znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj)
T- shirt – H&M
Jeansy – Zara
Botki – Vagabond
Pasek – Mango
Okulary – Mango
Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });