outfit of the day

Zieleń zdecydowanie zawładnęła moją szafą w tym sezonie. Niegdyś nie do końca byłam przekonana do tego koloru i nie czułam się w nim komfortowo. Szerokim łukiem omijałam rzeczy we wszystkich odcieniach zieleni. Moja przygoda zaczęła się od parki w kolorze khaki i od tamtej pory przepadłam w pozytywnym oczywiście tego słowa znaczeniu.

Do dzisiejszego Outfit of the day postanowiłam wybrać długi płaszcz w kolorze oliwkowym. Bardzo podoba mi się w nim to, że nie zobowiązuje mnie do łączenia go wyłącznie z konkretnym stylem. Krój płaszcza pasuje zarówno do eleganckiego zestawu jak i sportowych ubrań. To w swojej szafie cenię najbardziej. Nie lubię skupiać się wyłącznie w jednym kierunku wybierając swój strój. Elegancję chętnie przełamuję sportowym dodatkiem i na odwrót. Tak też jest w przypadku dzisiejszego Outfit of the day. Tym razem ta rola przypadła długiemu i mocno oversizowemu swetrowi.

Pisałam Wam już o moich typach na ten sezon (jeśli chcecie zobaczyć modele swetrów, które przykuły moją uwagę, koniecznie zajrzyjcie tutaj). Zdecydowałam się również na botki na malutkim obcasie w wężowy wzór. Dodatkowo mała, elegancka torebka i byłam gotowa do wyjścia. Co myślicie o takim prostym zestawieniu?

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day


Płaszcz – Mango (podobny znajdziecie tutaj i tutaj)
Sweter – H&M
Spodnie – Top Shop
Botki – Zara
Torebka – Zara
Okulary – Mango

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });