outfit of the day

Zima to dla mnie okres, który najchętniej spędziłabym pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty. Czekając na cieplejsze miesiące z przyjemnością zaszyłabym się w czterech ścianach mojego przytulnego domu czekając na nadejście wiosny;). Nie zaskoczę Was zatem stwierdzeniem, że wyjście bez odpowiedniego stroju absolutnie nie wchodzi w grę. Gdy temperatura spada znacznie poniżej zera elegancja i wyszukane zestawy odchodzą na dalszy plan. Puchowa kurtka, buty emu i koniecznie ciepły szalik, to niezastąpione elementy mojego codziennego stroju. W tym roku postanowiłam jednak zmienić coś w moich "sprawdzonych" zestawach na największe mrozy.

Sztuczne futro jest świetną alternatywą dla naszych ulubionych puchowych kurtek. Równie ciepłe, może skutecznie zmienić nasze proste zestawy nadając im bardziej eleganckiego charakteru. Od kilku sezonów marzył mi się dłuższy model w panterkowy wzór. Długo zastanawiałam się nad zakupem a kiedy byłam już zdecydowana nie mogłam znaleźć modelu, który sprostałby moim wymaganiom. Poszukiwania zostały jednak zakończone sukcesem i do mojego czarnego, klasycznego futerka (outfit of the day z nim w roli głównej znajdziecie tutaj;) dołączył model w panterkę.

Muszę przyznać, że panterka to dość kontrowersyjny wzór. Jedne z nas go kochają inne nie są do końca przekonane ale co trzeba przyznać panterce to to,że była niezaprzeczalnym hitem tej jesieni. To odważny wzór, wymagający i nie tolerujący konkurencji. Dobierając elementy warto zwrócić uwagę nie tylko na kolory ale i faktury materiałów.Jeśli chodzi o resztę elementów stroju to są to basici, które nie są w stanie przyćmić panterki, która gra tu pierwsze skrzypce;).

Jak podoba Wam się dzisiejszy Outfit of the day? Koniecznie dajcie znać w komentarzach co sądzicie o noszeniu panterki w takim wydaniu;)

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Futerko – Zara (znajdziecie je teraz na przecenie w sklepach stacjonarnych Zary)
Golf – Mango
Jensy – Zara
Pasek – Mango
Botki – Vagabond
Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });