outfit of the day

W ostatnim czasie w wielu sieciówkach można było zauważyć mocną inspirację kulturą rockową. T- shirty z nadrukami, motywy czaszki, skórzane spodnie czy paski z ćwiekami, które nosimy do casualowych strojów. Na każdym kroku możemy zobaczyć elementy, które pomogą stworzyć nam stylizację z elementami rockowego stylu. Całość zestawiamy z eleganckimi długimi płaszczami czy futerkowymi kurtkami. Jeśli nie jesteście zwolenniczkami total looku w tym wydaniu z pewnością znajdziecie coś czym będziecie mogły urozmaicić swoje codzienne zestawy.

Ogrom inspiracji, jakie możemy znaleźć w sieci dały im impuls do stworzenia Outfit of the day tym razem z nutką rockowego stylu. Od dłuższego czasu myślałam o zakupie skórzanych spodni. Dużo ciekawych modeli pojawia się w sklepach w okresie jesienno- zimowym więc zrezygnowana sądziłam, że najbliższa okazja na ich zakup trafi się dopiero za rok. Te które widzicie na zdjęciach udało się się znaleźć (zupełnie przypadkiem) na wyprzedażowych pólkach w naprawdę okazyjnej cenie.

W modzie lubię to, że możemy czerpać inspiracje również z męskich szaf. Do dzisiejszego Outfit of the day zdecydowałam się pożyczyć t- shirt z nadrukiem z męskiej kolekcji Reserved. W popularnych sieciókwach możecie znaleźć na prawdę szeroki wybór tego typu koszulek. Zachęcam również do zaglądania na dział męski;) Djcie znać w komentarzach co sądzicie o dzisiejszym Outfit of the day.

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

Outfit of the day

Futro – Mango
Marynarka – Zara
T- shirt – Reserved (dział męski) (kilka ciekawych modeli znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj)
Skórzane spodnie – H&M (podobne znajdziecie tutaj i tutaj)
Botki – Zara
Torebka – H&M
Okulary – Mango

Share Button

2 thoughts on “Outfit of the day – T- shirt with a skull”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });