outfit of the day

Dzisiejszy Outfit of the day to prosty zestaw złożony z klasycznych ubrań, które zawsze się u mnie sprawdzają. Lubię basici ponieważ w kryzysowych sytuacjach sięgam głównie po te sprawdzone i ulubione rzeczy. Zawsze staram się aby moja szafa składała się właśnie z takich elementów, z których z łatwością stworzę niezliczoną ilość zestawów. Staram się kierować zasadą, że proste nie oznacza nudne. Moją szafę buduję na basicach którymi często uzupełniam moje codzienne sety.

Pomimo iż często zdarza mi się sięgać po klasyki cały zestaw staram się urozmaicić wyrazistym dodatkiem. Ciekawa torebka, przyciągające wzrok buty czy ciężka biżuteria to dobre rozwiązanie jeśli decydujecie się na proste zestawy. Czasem wystarczy nawet odważny kolor na paznokciach czy wyrazista pomadka. Jeden mocny element sprawi, że nasz strój będzie wyróżniał nas z tłumu.

Do outfit of the day, który widzicie na zdjęciach zdecydowałam się dobrać kapelusz i niewielką torebkę z frędzlami. Postawiłam na elementy, które przykują wzrok i to właśnie one budują mój dzisiejszy zestaw. Nieco sportowego luzu do eleganckiej całości wprowadza luźna i oversizowa bluza. To mój typ na tegoroczny sezon jesienno- zimowy.

Co sądzicie o urozmaicaniu eleganckich zestawów sportowymi akcentami?

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day

outfit of the day
Outfit of the day

Płaszcz – Zara
Bluza – Zara
Jeansy – Top Shop
Botki – Carinii
Kapelusz – Camaieu (podobny tutajtutaj i tutaj)
Torebka – H&M (podobna tutaj i tutaj)

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });