Na mojej „modowej drodze” pojawiały się różne różne etapy. Zgodnie ze zmieniającym się stylem i tym co bywało modne zmieniało się też moje spojrzenie i to co nosiłam na codzień. Sięgałam po paski, kwiatowe wzory czy mocne kolory. Nigdy wcześniej w mojej szafie nie zagościła jednak pepitka. Uniwersalna i klasyczna zawsze wydawała mi się ciągle zbyt poważnym wzorem.

Podczas zimowych wyprzedaży moją uwagę przykuły cygaretki w ten właśnie wzór. Zachęcona niską ceną postanowiłam poeksperymentować i sprawdzić jak pepitka sprawdzi się w mojej szafie. Najprostszą opcją było oczywiście skorzystanie z podstawowej palety kolorystycznej a ponieważ pepitka kojarzy mi się z nieco biurowym dress codem zdecydowałam się postawić również na basicowe elementy mojej garderoby.

pepitka

pepitka

pepitka

pepitka

pepitka

pepitka

pepitka

Spodnie  w pepitkę – Zara (podobne tutaj, tutaj i tutaj)

Golf – Mango

Płaszcz – Zara

Mokasyny – Mango

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });