Chyba wszyscy kochamy oversize. Cóż, przynajmniej nie znam takiej osoby, która by za nim nie przepadała. Sądzę nawet, że najwięksi fani podkreślania sylwetki nie wyobrażają sobie nie mieć w swoich szafach przynajmniej jednaj rzeczy w tym kroju (nie licząc oczywiście kolekcji mody domowej, po którą sięgamy przy okazji naszego ulubionego filmu czy ciekawej lektury siedząc wygodnie na kanapie z kubkiem gorącej herbaty ;).

Moim zdaniem oversize jest nie zastąpiony nie tylko kiedy wiem, że cały dzień spędzę w domowym zaciszu ale i przy okazji zabieganego dnia, kiedy nie zastanawiam się zbyt długo nad wyborem mojego stroju. Dziś zobaczycie nieco odmienny look of the day. Tym razem postawiłam na luźne fasony i wygodne kroje. Dzisiejszy strój można zaliczyć do tych typowo sportowych i zdecydowanie sprawdzi się na leniwe weekendowe popołudnia.

Po bluzy sięgam na prawdę rzadko. W mojej szafie znajdziecie dosłownie trzy szare modele, które dzielnie czekają na swoją kolej. Dodałam jeansy w szaro- czarnym odcieniu i gwóźdź programu płaszcz o kroju oversize. Ten model znalazłam niedawno na obecnych wyprzedażach (dajcie znać co Wam udało się upolować w niższych cenach). Mój luźny look postanowiłam przełamać botkami na obcasie aby odejść odrobinę od jego sportowej strony.

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

oversize

Płaszcz oversize – Zara (podobny znajdziecie tutaj)

Bluza – Zara (podobne modele tutaj i tutaj)

Jeansy – Asos

Botki – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });