Jedną z moich ulubionych nowości w szafie zdecydowanie jest płaszcz w jodełkę. Jak pewnie zdążyliście zauważyć (na przykład po feedzie na Instagramie) noszę go ostatnio bardzo często. Skutecznie wyeliminował on na dość długo moje ukochane futerka i puchową kurtkę. A ponieważ pogoda w ostatnich dniach bardziej przypominała tą z początków wiosny niż srogie temperatury rodem z połowy lutego to postanowiłam wykorzystać okazję i postawić na nieco lżejsze ubrania.

Jeśli miałabym w tym momencie zdecydować się na jeden płaszcz, który mogłabym nosić bez znudzenia i dodatkowo pasowałby do wszystkiego to zdecydowanie byłby to model z dzisiejszych zdjęć do look od the day. Najbardziej cenię sobie proste rozwiązania. Postawiłam zatem na zestaw w kolorze czerni i bieli. Jedyna ekstrawagancja ;) na jaką się zdecydowałam to miks wzorów. Połączenie jodełki i nieśmiertelnych pasków nie jest zbyt oczywiste. Mi jednak wydaje się schludne i absolutnie nie przesadzone.

Co myślicie o takim duecie? Dajcie znać czy Wam również zdarza się łączyć ze sobą różne wzory i jakie jest Wasze ulubione zestawienie.

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

płaszcz w jodełkę

Płaszcz w jodełkę – Zara sale (podobny model znajdziecie tutaj i tutaj)

Bluzka – Mango

Jeansy – Zara

Torebka – Mango

Botki – Mango

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });