Płaszcz w panterkę był jedną z tych rzeczy, które po dłuższym czasie udało mi się wyciągnąć z czeluści mojej szafy. Przyznam, że nie sięgałam po niego już od dłuższego czasu. Doskonale wiem, że jest tyle samo zwolenników co przeciwników tego zwierzęcego wzoru. Pomimo iż roku powraca do nas w jesiennych trendach wciąż wywołuje u Nas skrajne uczucia.

Choć w ostatnim czasie to motyw skóry węża skradł moje serce to tym razem postanowiłam postawić na coś innego ;). Mó płaszcz w panterkę nie wymagał mocnych akcentów. Postawiłam więc na prostą paletę brązów, beży i czerni. Jeśli chodzi o dodatki nie mogło zabraknąć mojej ulubionej ostatnimi czasy półokrągłej torebki. Muszę przyznać, że to jedna z najlepszych decyzji zakupowych podjętych przeze mnie w ciągu ostatnich miesięcy. Zdecydowałam się również na elegancki kapelusz aby dodać całości odrobinę ekstrawagancji.

Dajcie znać jak podoba się Wam dzisiejsze zestawienie. Jak to jest u Was? Jak często sięgacie po panterkę?

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę

płaszcz w panterkę płaszcz w panterkę

Płaszcz w panterkę – Zara (podobny tutaj, tutaj i tutaj)

Kapelusz – Camaieu

Torebka – Mango

Sweter – Zara

 

Share Button

2 thoughts on “Płaszcz w panterkę – Look of the day”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });