styl rockowy

W ostatnim czasie w modzie możemy zaobserwować mocną inspirację stylem rockowym. Skóra, krótkie ramoneski, t- shirty stylizowane na mocno zniszczone, paski wysadzanie ćwiekami czy torby worki to typowe elementy związane z kulturą rockową. Moda przemyca je do naszych codziennych strojów dodając im odrobinę pazura. Łączenie różnych stylów jest na porządku dziennym więc nie bójmy się eksperymentów i puśćmy wodzę fantazji;)

Styl rockowy to przede wszystkim skóra. Nosimy ją na w postaci ramonesek czy spodni. Jeśli zdecydujemy się na ich zakup bez problemu włączymy je do naszej garderoby i codziennych zestawów. Jestem  przekonana, że żadna z nas nigdy nie będzie żałowała zakupu żadnego z tych dwóch elementów garderoby.

Innym charakterystycznym elementem są luźne koszulki z nadrukami. Moda na nie pojawiła się już na początku sezonu jesienno- zimowego. Teraz również znajdziemy kilka ciekawych modeli. Loga popularnych zespołów, wizerunki kapel czy motywy czaszki- popularne sieciówki mają nam na prawdę sporo do zaproponowania. Warto zajrzeć również do męskich szaf.

Nie zapominajmy również o dodatkach. Botki nabijane ćwiekami i duża ilość biżuterii świetnie sprawdzi się w towarzystwie naszych rockowych zestawów. Mój faworyt to niesłychanie wygodna i zarazem pojemna skórzana torebka w formie worka.

Styl rockowy bazuje na ciemnych kolorach. Liczy się przede wszystkim czerń i odcienie szarości. To na nich budujemy nasza bazę. Wybierajmy monochromatyczną paletę barw ale nie bójmy się przemycić odrobinę koloru na przykład w postaci kolorowego nadruku na t- shircie. Dodatkowo świetnie sprawdzi się jeans (warto postawić na przetarcia i modele jeansów z dziurami).

Wszystkie te elementy tworzą mocny, czasem nieco przerysowany look. Warto czerpać zatem inspiracje z umiarem. Wybierając poszczególne elementy w prosty sposób dodacie odrobinę nonszalancji całemu zestawowi. Styl rockowy stał się mocnym wyznacznikiem w modzie. A co Wy sądzicie o inspiracji tą kulturą?

styl rockowy

Plecak – Zara / Pomadka – Nars / Okulary – Ray Ban

styl rockowy

Zegarek – Cluse / Bransoletka – Wishbone / Botki – Top Shop

styl rockowy

Kurtka – Zara / Jeansy – Top Shop / Perfumy – YSL Black Opium / Botki – &Other Stories

styl rockowy

Bandana – Levi's / Golf – H&M

styl rockowy

Spodnie – Zara / Botki – Bronx / Futro – Mango / Kolczyki – Ania Kruk

styl rockowy

Koszulka – TheOdderSide / Spodnie – H&M / Botki – Mango / Pasek – Top Shop / Paleta cieni – Chanel

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });