Wiosną rzadko kiedy sięgamy po ciepłe kurtki czy swetry. W ofercie sklepów dostępne są już letnie kolekcje a my sami myślami jesteśmy w jakimś wakacyjnym kurorcie z dała od codziennych obowiązków. Z przyjemnością sięgnęłabym już po jeden z moich ulubionych wiosennych zestawów a płaszcz schowała głęboko do szafy. Kapryśna pogoda w Warszawie nie pozwalała mi jednak zapomnieć o cieplejszym stroju. W ostatnich dniach sięgałam wiec głównie po jeansy i dłuższy płaszcz, który niestety był punktem obowiązkowym każdego zestawu.

Przy okazji dzisiejszego look of the day i kilku cieplejszych dni zdecydowałam się jednak postawić na coś co choć trochę przywoła wiosenną aurę. Na zwiewne bluzki i lekkie sukienki z pewnością przyjdzie jeszcze czas. Swetrowa sukienka jest elementem garderoby, który gości w mojej szafie dopiero od kilku dni. Uwielbiam oversizowe, ponadczasowe i klasyczne modele. Ten wybór okazał się zatem strzałem w dziesiątkę. Do mojego zestawu dobrałam wysokie kozaki (które mieliście okazje oglądać w tym wpisie) i jeansową kurtkę również w luźniejszym stylu.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak podoba Wam się cały look.

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

swetrowa sukienka

Sukienka – Zara (mój model znajdziecie tutaj)

Kurtka jeansowa – H&M

Kozaki – &Other Stories (podobne tutaj i tutaj)

Torebka – Zara

Okulary – Zara

Naszyjniki – Wishbone i Vintage

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });