Nie znam osoby, której na myśl o jesiennej pogodzie nie przychodzi do głowy ulubiony ciepły sweter. Aura za oknami powoli zaczyna się już zmieniać a poranki zamiast rażącego w oczy słońca witają nas mgłą i kropiącym deszczem. Ręka do góry, która z Was w tym momencie pomyślała o gorącym kakao i oglądaniu dobrej komedii przed telewizorem w domowym zaciszu? Do tego duetu idealnie sprawdzi się bohater dzisiejszego wpisu. Tym bardziej nie wyobrażam sobie takiej pogody bez odpowiednio przygotowanej szafy.

Z pewnością zauważyliście, że na blogu w ostatnim czasie często przewijał się temat minimalizmu i slow fashion. Poruszałam ten temat nie bez powodu. Kiedy jak nie jesienią warto zwrócić szczególną uwagę na jakość noszonych przez nas ubrań. Każda z Nas z pewnością ma kilka ulubionych modeli, po które sięga najczęściej. Postanowiłam zrobić dla Was małe rozeznanie w asortymencie dobrze znanych nam  sieciówek i przygotować kilka propozycji ciepłych swetrów na jesienną aurę. Choć odrobina szaleństwa i ekstrawagancji nikomu nie zaszkodziła to moje propozycje będą klasyczne i uniwersalne. W dzisiejszym wpisie nie znajdziecie multikoloru czy asymetrii. Zdecydowałam się postawić na dobre materiały i proste kroje. Uniwersalny sweter będzie nam przecież służył przez lata.

Wśród moich propozycji znajdziecie również droższe modele mające w składzie wełnę oraz kaszmir. Jeśli do tej pory wahałyście się nad zakupem takiego modelu to mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się Was przekonać. Na prawdę warto czasem zadać sobie pytanie czy zamiast trzech poliestrowych swetrów nie zdecydować się na jeden ale wykonany w stu procentach z kaszmiru czy z dużą domieszką wełny i moheru? Myślę, że różnicę między nimi poczujecie od razu na własnej skórze ;)

sweter

1. Mango 349,90zł / 2. &Other Stories 69€ / 3. H&M 149,90zł / 4. Zara 299zł / 5. Marks&Spencer 32,50£

 

sweter

1. &Other Stories 89€ / 2. Massimo Dutti 249zł / 3. Mango 349,90zł / 4. Zara 249zł / 5. Zara 159zł / 6. The Other Side 389zł

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });