Tak, przyznaję teddy coat zdecydowanie zawładnął moim sercem. Dzisiejsze zdjęcia chyba doskonale pokazują, że tego typu płaszcze będą moimi faworytami w tym sezonie. Nad zakupem okrycia wierzchniego przypominającego pluszowego miśka zastanawiałam się już od zeszłego sezonu. Absolutnie nie żałuję, że w moje ręce trafiły aż dwa na prawdę ciekawe modele.

Płaszcz z dzisiejszego look od the day to zdecydowanie cieplejszy model niż ten, który miałyście okazje oglądać w poprzednim wpisie (wszystkich, którzy przeoczyli ten zestaw odsyłam tutaj). Długi, sięgający praktycznie do połowy łydki nieco luźniejszy model to inspiracja kultowym już płaszczem Max Mary (kilka inspiracji z płaszczem teddy coat, które przypadły mi do gustu znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj).

W dzisiejszym zestawie postanowiłam połączyć dwa kolory. Duet brązu i szarość swojego czasu wydawał mi się zestawieniem nieudanym a kolory kompletnie niewspółgrające ze sobą. Z biegiem mojej modowej ewolucji nauczyłam się jednak je doceniać a same połączenie nabrało klasycznego charakteru. Do dzisiejszego zestawu zdecydowałam się na szary total look. Nie chciałam aby pojawiło się tutaj zbyt wiele kolorów, które mogłyby przyćmić głównego bohatera ;). Do całej stylizacji dobrałam botki w wężowy wzór i niewielką okrągłą torebkę, w czarnym kolorze.

Co myślicie o takim połączeniu kolorystycznym? Dajcie znać czy same również decydujecie się na taki duet?

teddy coat

teddy coat

teddy coat

teddy coat

teddy coat

teddy coat

teddy coat

teddy coat

Teddy coat – Mango (podobny model znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj)

Sweter – Zara

Jeansy – Asos

Botki – Parfois

Torebka – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });