W najgorsze mrozy odstawiam wszystkie moje ulubione buty i sięgam po ugg. Jeśli spytałybyście mnie jaki jest mój must have na minusowe temperatury to z pewnością nie mogłabym obejść się bez ciepłych butów. Tak znienawidzone przez jednych a kochane przez drugich mukluki sprawdzają się w takich sytuacjach najlepiej. Puchowa kurtka oraz ciepłe dodatki i strój na niekorzystne warunki gotowy.

Przez ostatnie dni pogoda dała nam się we znaki. Myśle, że u większości z Was temperatury spadły mocno poniżej zera. W takich przypadkach w odstawkę idą  stylowe i modne kroje. Przestajemy przywiązywać szczególną uwagę do kombinacji kolorystycznych a stary rozciągnięty sweter znowu staje się naszym wybawieniem, najważniejsze przecież, że jest ciepły. Chwileczkę, czy w zimę na prawdę przestajemy zwracać uwagę na nasz codzienny strój?

Przez wiele lat myślałam, że ten najgorszy okres trzeba po prostu jakoś przetrwać. Narzucić na siebie sto przypadkowych warstw i jak najszybciej przemieścić się z punktu a do punktu b. Wystarczyła mała zmiana myślenia i dobre nawyki zakupowe aby największy przeciwnik zimy (taki jak na przykład ja) zaczął dostrzegać też pozytywne jej aspekty.

Choć cześć może uważać, że buty ugg nie mają nic wspólnego z modą i stylowym wyglądem nie zamieniłabym ich na żadne inne zimowe obuwie. Moim zdaniem prezentują się świetnie w każdej miejskiej stylizacji. Chętnie noszę je również do eleganckich, dłuższych płaszczy. Do dzisiejszego wpisu zdecydowałam się jednak na nieco luźniejszy look i moją oversizową puchową kurtkę, która świetnie sprawdza się przy niekorzystnych temperaturach. Dajcie znać jaki jest Wasz niezastąpiony element garderoby na najmroźniejsze dni.

ugg

ugg

ugg

ugg

ugg

ugg

ugg

ugg

ugg

ugg

Buty – Ugg

Kurtka – Zara

Sweter – &Other Stories

Jeansy – Zara

 

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });