Nigdy nie miałam cierpliwości do wyszukiwania ubrań vintage w second handach. Z podziwem patrzyłam na łupy koleżanek, które potrafiły wśród miliona wieszaków wyszperać naprawdę wyjątkowe perełki. Moje podejścia zazwyczaj kończyły się fiaskiem i wyjściem z pustymi rękami. Prawdziwe perełki znajdowałam natomiast w szafie wśród zapomnianych już półek. Ubrania, które niegdyś nosiły nasze mamy czy babcie wracają do mody i z powodzeniem możemy nosić je teraz. Udało mis się wyszperać na przykład świetne niebieskie jeansy w stylu mom fit marki wrangler, które z powodzeniem noszę do teraz. Świetna jakość materiałów to bez wątpienia największy atut ubrań vintage. Mam wrażenie, że kiedyś zdecydowanie większą wagę przykładano do materiałów dzięki czemu nawet po upływie tylu lat wyglądają praktycznie jak nowe.

Druga para spodni to te, które widzicie na dzisiejszych zdjęciach. Chociaż jasne spodnie zdarza mi się nosić dość rzadko, postanowiłam to nadrobić i stworzyć look w mojej ulubionej jesiennej palecie kolorystycznej. Beże to jedne z podstawowych kolorów w moje garderobie. Moje kremowe spodnie vintage połączyłam z czarnym golfem i kamelową marynarką. W przypadku tego zestawu nie chciałam przesadzić z ilością kolorów. Dodatki zdecydowałam się dobrać w kolorze czerni. Jak podoba się Wam dzisiejszy look ze spodniami vintage?

P.S. Dajcie znać kto pamięta koszule w zegary i z motywem łańcucha, które były hitem w latach 80/90?. Notabene bardzo podobne możemy teraz znaleść w ofercie np. Zary (jeśli jesteście ciekawe zerknijcie tutaj, tutaj i tutaj). Przeglądając zapomniane już wieszaki możemy dać drugie życie na prawdę wielu ubraniom, które teraz wracają do mody. Macie w swoich szafach takie małe łupy czy wolicie zaglądać do second handów?

vintage

vintage

vintage

vintage

vintage

vintage

vintage

vintage

Marynarka – Mango

Jeansy – Vintage

Golf – Mango

Botki – Zara

Pasek – H&M

Torebka – Zara

Naszyjniki – W.Kruk i Wish Bone

Okulary – Zara

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });