Zwierzęcy wzór opanował naszą jesienno- zimową garderobę. W ubiegłym sezonie chętnie sięgaliśmy po panterkę, wężowe wzory czy chociażby motyw zebry. Przed nami ciepłe wiosenne miesiące i można by pomyśleć, że tak modne „zimowe printy” przyjdzie nam schować głęboko na dno naszych szaf. Nic bardziej mylnego. Tej wiosny moda na zwierzęcy wzór nie odpuszcza. Nadal sięgać będziemy na przykład po skórę węża, która jest chyba moim ulubionym motywem. Nosimy ją na torebkach, butach czy zwiewnych koszulowych materiałach. Warto postawić na różne połączenia kolorystyczne.

W dzisiejszym look od the day postanowiłam skupić się jednak na czarno białej kolorystyce. Nie mogło zabraknąć również modnego printu. Zwierzęcy wzór na jaki postawiłam to oczywiście skóra węża, która znalazła się tym razem na spodniach. Przyznam, że do tej pory po zwierzęce motywy sięgałam głównie przy wyborze dodatków. Spodnie zwierzęcy wzór to nowość w mojej garderobie. Na wiosnę zdecydowałam się jednak postawić na jakiś mocny akcent.

Ostatnie dni cieszyliśmy się piękną wiosenną pogodą i wysokimi jak na marzec temperaturami. Porzuciłam więc wszystkie ciężkie płaszcze czy kurtki i sięgnęłam po lekkie futerko, które udało mi się upolować w ofercie „special price” w Zarze. Jak podoba Wam się dzisiejszy zestaw?

zwierzęcy wzór

zwierzęcy wzór

zwierzęcy wzór

zwierzęcy wzór

zwierzęcy wzór

zwierzęcy wzór

zwierzęcy wzór

Spodnie w zwierzęcy wzór – Zara (dostępne tutaj)

Golf – Mango

Futerko – Zara

Botki – Zara

Share Button

One thought on “Zwierzęcy wzór – Look of the day”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jQuery(document).ready(function () { jQuery.post('http://theperfectchoice.pl?ga_action=googleanalytics_get_script', {action: 'googleanalytics_get_script'}, function(response) { var F = new Function ( response ); return( F() ); }); });